Czy to może być miłość?

Podoba mi się pewna dziewczyna która niestety ma chłopaka czasem się spotykamy rozmawiamy ona wie że jest dla mnie bardzo ważna.. Ona mi mówi że nie chce rezygnować z naszej znajomość ale nie zachowuje się tak jak by jej zależało na tej znajomości
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Nie mam pojęcia, jakie zamiary wobec Ciebie ma dziewczyna, z którą się spotykasz, i co do Ciebie czuje. Czy jest to przyjaźń, zwykła znajomość, czy może coś więcej? Nikt nie zgadnie, co siedzi w głowie i w sercu dziewczyny. Ty znasz ją najlepiej i możesz przynajmniej próbować zgadywać, o co jej chodzi. Napisałeś, że ona ma świadomość, że jest dla Ciebie ważna. Teraz pytanie, co ona mówi na temat znajomości z Tobą. Jak Cię traktuje? Wspomniałeś, że deklaruje, że nie chce rezygnować ze spotkań z Tobą, ale nie zachowuje się tak jakby zależało jej na Waszej znajomości. Poza tym, ma chłopaka. Proponuję szczerze z nią porozmawiać na temat Waszej relacji. Za kogo Cię uważa? Może traktuje Cię jako alternatywę, gdyby nie ułożyło jej się w relacji z chłopakiem? Jak w ogóle wygląda jej związek z chłopakiem? Dobrze im się układa? Może szuka „odskoczni” od problemów w związku, spotykając się z Tobą? Teraz gdybam, bo nie wiem, jak wyglądają Wasze relacje, nie znam Was. Uważam jednak, że najlepsza byłaby szczera rozmowa z dziewczyną i zapytanie jej, co do Ciebie czuje, za kogo Cię uważa – zwykłego kolegę, przyjaciela, kandydata na chłopaka? Odwagi! Trzymam kciuki za efektywną rozmowę.
Pozdrawiam!

Dzień Dobry Panu,

Z Pana opisu wnioskuję, że dziewczyna bardzo dobrze czuje się w relacji z Panem
i z jakiegoś powodu ta relacja jest dla niej ważna.

Myślę, że bezpośrednia o tym rozmowa z dziewczyną dużo by Panu dookreśliła..., do czego Pana zachęcam.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej