Czy to może być nerwoból?

od 6 m cam klujacy bol z lewej str 5cm od pepka bylam juz u kilku lekarzy usg ok bad krwi ok schudlam juz 15kg i nikt niewie co mi jest klucie czuje tylko przy chodzeniu robie pare krokow dziennie gdy leze nie bolu co robic dalej pojscie do sklepu jest nie mozliwe wszedzie musze jezdzic samochodem bol jest umiejscowiony tylko w tym jednym miejscu czy to moze byc nerwobol?mam problem z kregoslupem niewiem juz co robic wszelkie bad ok

Ból umiejscowiony jest w obszarze odpowiadającym neuralgii nerwu L1-L2, może mieć Pani zablokowany kręgosłup na tym poziomie. Może spróbuje Pani fizjoterapii np. manualnej metodą Mulligana. Nie można również wykluczyć bólu rzutowanego np. kolki jelitowej lub nerkowej, ale to powinno wyjść na USG (nie zawsze lekarz wszystko zauważy). Pozdrawiam, Paweł Czarnocki.

Witam, to może być także nwerwoból. daltego radziłbym zasięgnięcie porady u psychoterapeuty i wykonanie analizy psychosomatycznej.
Pozdrawiam