Czy to może być neuralgia?

Witam. Od dłuższego czasu leczę odcinek piersiowy i szyjny kręgosłupa.Miałam Tk wyszły różne zmiany zwyrodnieniowe a w piersiowym guzko schmorla.Od kilku dni bolą mnie żebra i mostek, nawet niewielki dotyk sprawia ból.Boli jak nawet jak siedzę lub leże na boku.Najbardziej martwi mnie, że jak mocnej dotykam żeber to czuję jakby zmiany bolesne, przesuwalne pod palcami.. To guzki?Węzły??Ja już boję się że to nowotwór.. do jakiego lekarza się udać i jakie badania zrobić? Czy to neuralgia?

Przyczyn może być wiele i na podstawie kilku słów trudno cokolwiek wnioskować.
Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp itd… Wynik każdego badania dodatkowego interpretuje się w kontekście stanu klinicznego pacjenta.
Proszę zrobić badania podstawowe krwi, ale najlepiej by o zakresie badań zdecydował lekarz rodzinny ponieważ można je rozszerzyć w kierunku boreliozy, chorób reumatycznych itd... w zależności od wyniku badania Pani.