Czy to może być od depresji?

Witam mam takie pytanie zawsze rano gdy wstaje i pod wieczór ogarniają mnie straszne lęki , które w dzień nie zabardzo mnie nie ruszają (nie przejmuje się tym tak jak rano) czym się to może objawiać ? czy to może byc od depresji i z roku na rok może się to pogłębiać ? prosze o odp. Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Zalecałabym Panu, by się już nie zastanawiać i skorzystać z konsultacji diagnostycznej psychologicznej/psychoterapeutycznej.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.

Pomyślności i radości Panu życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry! Na podstawie tak niewielu danych trudno to zdefiniować i stwierdzić, czy będzie się to pogłębiać. Zachęcam do konsultacji psychologicznej w Krakowie.