Czy to może być opryszczka HPV?

Od wewnętrznej strony prawej wargi mam spore napuchniecie, coś w rodzaju pryszcza. Byłam szczepiona na HPV ale wiecie. Dodam, że sexu nie uprawiałam. Opryszczkę odkryłam w poniedziałek wieczór, ale była o wiele mniejsza. Co z tym mogę zrobić, i co to może być? Pomocy ! ;(
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

By może jest to opuchlizna na skutek otarć skory, źle ułożonej bielizny, niewygodnego siedziska. Trudno powiedzieć. W takich przypadkach jeśli ma się spore obawy najlepiej skonsultować to ze swoim ginekologiem.

Pozdrawiam