Czy to może być początek ciąży?

Mam 25 lat, ok 14 września dostałam temperaturę, 38 st., ale nie było przy tym żadnych innych objawów, jakiejkolwiek infekcji. A później, nawet do tej pory mam temp 37-37,5. Okres miałam dostać jakieś 8 dni temu i po okresie ani widu, ani słychu :). Do tego rano jakieś dziwne mdłości, od wędliny mnie odrzuca, papierosy mi śmierdzą (wcześnej nie przeszkadzały), zgaga, wzdęcia lekkie. Mąż mówi, e zauważył zmiany w kształcie mojego brzuszka. Czy to może być dzidzia? :))

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Oczywiście, mogło dojść do zapłodnienia. Aczkolwiek objawy, o których Pani pisze, pojawiają się raczej w późniejszych etapach ciąży. Szczególnie brzuch, który staje się widoczny dopiero od ok. 4-5 miesiąca. Najlepiej byłoby rozwiać swoje wątpliwości, wykonując test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie!