Czy to może być ponownie ciąża?

Od jakiegoś czasu bardzo szybko się denerwuje, mam mdłości praktycznie po większości rzeczy, które zjem, zaczęły mi przeszkadać różne zapachy i czuje straszne zmęczenie,także czuje niedosyt, moge jeść bardzo dużo i cały czas praktycznie czuje głód, ale mam miesiączke . Boję się, że to może być ciąża. Byłam już w ciąży i wyglądała ona tak samo, przez 2 miesiące miałam krwawienia, ale w 5 miesiącu poroniłam. Czy to może być ciąża ponownie? Jeśli tak to dlaczego występują krwawienia?

Niestety, nie da się stwierdzić ani wykluczyć ciąży z poziomu portalu, na podstawie opisu. Proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.