Czy to może być przerzut po raku złośliwym?

Dzień dobry. Wczoraj podczas kąpieli wyczułam guzek w wardze sromowej większej. Po ogoleniu zauważyłam , że jest tam jeszcze brodawka w kolorze skóry.Jest malutka. Wcześniej jej nie było. Guzek nie boli. Jestem 12 lat po mastektomii.Nowotwór złośliwy sutka. Czy to może być przerzut? Proszę o odpowiedź. Honorata

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka proszę koniecznie zgłosić się dolekarza ginekologa