Czy to może być przyczyna ciągłego bólu głowy?

Witam. Od ponad 2 msc mam jednostronny ból głowy. Wstaję z bólem głowy i kładę się z nim spać. Jest to uczucie dyskomfortu, rozpychania. Badania morfologi ok. Brak stanów zapalnych. Zrobiłam prywatnie rezonans : brak miejsc ogniskowych, ciśnienie śródczaszkowe prawidłowe itd... zatoki też ok. Na rezonansie za to wyszły mi dwie górne 8. Zęby dość spore i krzywo położone. Czy to może być przyczyna ciągłego bólu głowy? Lekarze rozkładają ręce a już tyle czasu męczę się z bólem głowy od rana do nocy

Dzień dobry. Zęby mądrości, które nie mogą się wyrżnąć, jak najbardziej mogą wywołać uczucie rozpierania i ciśnienia w głowie. U osób wrażliwych może to wywoływać bóle głowy. Proszę jednak pamiętać, jeżeli to jest przyczyną Pani bólu głowy, to usunięcie ósemek nie zlikwiduje go natychmiast. Najpierw muszą dobrze zagoić się rany.

Serdecznie pozdrawiam, Urszula Jarosz

W medycynie podstawową zasadą jest dokładna znajomość objawów i badanie pacjenta.
W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu; lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące, wiek, inne choroby, przyjmowane leki itd... itd…