Czy to może być refluks?

Witam mam podejrzenie refluksu jak na razie to tylko u lekarza rodzinnego. Otóż męczą mnie częste odbijania po każdym posiłku do tego zgaga palenie bulgotanie w żołądku ciągła wydzielina w gardle ale zastanawia mnie jedno ponieważ wszędzie pisze ze wskazane są jogurty a u mnie jest przeciwnie gdy wypije jogurt owocowy to zaraz mi się odbija zatyka bądź nawet czasami nie może się odbić czuje się pełna.

Witam serdecznie,

opisane przez Panią objawy jak najbardziej mogą świadczyć o chorobie refluksowej ale nie tylko. Proszę skonsultować sprawę z lekarzem gastrologiem, który zleci odpowiednie badania i postawi diagnozę.
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk