Czy to może być refluks ukryty?

Refluks ukryty Moja 2 miesieczna dzidzia dziwnie sie zachowuje Ciagle mi placze, kuli sie Prezy , spi niespokojnie cos ja ciagle wybudza ;( slysze jak jej sie ciagle cos odbija (i nie jest to nie pdbite mleko) Jest niespokojna i nieszczesliwa nie wiem co sie dzieje mieszkam za granica a tu lekarze to porazka przepisali mi gaviskon na refluks czy ten lek jest dobry? Bo nie chce jej faszerowac czyms co nie pomaga.. Mam kropelki delicol na jelitka Jakie sa objawy refl ukrytego Kiedy mija to?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby Móc coś więcej powiedzieć koniec lekarskie. Proszę koniecznie udac sie do lekarza pediatry