Czy to może być rodzaj pryszcza?

Witam. Od mniej więcej roku mam na plecach na skórze w okolicach nerki coś w rodzaju krostki (guzka?)- nie wiem jak tovnazwać. Gdy "to coś" zauważyłem wyglądało jak czerwony pryszcz (tylko bez białej kropki) i trochę swędziało. Zacząłem się zastanawiać dlaczego to nie znika. Teraz wydaje mi się że jest nieco większe i ma inny kolor. Jakby pociemniało. Samo z siebie nie boli ale kiedy ścisnę to już trochę tak. Czy to może być rodzaj pryszcza? Czyraka? Czy może być oznaką problemów z nerkami?

Nie da się postawić rozpoznania na podstawie tego opisu. Trzeba, żeby to zobaczył dermatolog. W każdym razie nie są to objawy choroby nerek.