Czy to może być sarkoidoza?

Witam, Między pachą, a piersią wyczułam dość duży twardy guzek. Nie jest on bolesny. W związku z tym, lekarz ginekolog skierował mnie na usg, które nie wykazało żadnych guzków w piersi, ani powiększonych węzłów chłonnych. Czy to może być sakraidoza? Guzek nie znika od kilku tygodni. Pozdrawiam.

Proszę omówić wyniki z ginekologiem. My nie widzimy wyników badań, nie zbadamy skóry przez internet i nie możemy nic na ten temat więcej odpowiedzieć.