Czy to może być spowodowane większą dawką Euthyroxu?

Dzień dobry Rok temu zdiagnozowano u mnie Hashimoto, zalecono dawkę euthyroxu 25. Miesiąc temu pobralam sobie kontrolne TSH które wyniosło 4,3700. Zwiększyła sobie dawkę euthyroxu na 50. Od kilku dni odczuwam świąd całej skóry, bez wysypek, pokrzywek, nie jestem też alergikiem. Czy to może być spowodowane większa dawka euthyroxu?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest mało prawdopodobne iż te objawy są spowodowane zwiększeniem dawki Euthyroxu.