Czy to może być też nerwica?

Witam choruje na stenoze aortalna umiarkowana i odkąd się dowiedziałam gorzej się czuję boli mnie serce takie dziwne uczucie do tego bóle żołądka dziwne widzenie pieczenie uderzenia gorąca i strach o wlasne życie mamy tarczyce i nerwice czy coś może mi się stać tak nagle boję się czasami też ból głowy i dziwne uczucie w rękach i nogach takie mrowienie. Dodam że jak wypije meliske przechodzi ten ból serca i za parę godzin znowu się pojawia z nikąd czy to może być też nerwica??? Proszę o poradę boję się bardzo

Szanowna Pani,
wymagana jest konsultacja kardiologiczna, neurologiczna, internistyczna (szczegółowa diagnostyka) oraz równolegle wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne w paradygmacie poznawczo - behawioralnym, ze specjalistą łatwiej będzie sobie poradzić z problemem.
Pozdrawiam serdecznie