Czy to może być uszkodzenie żebra?

Witam. Kilka dni temu zaliczyłem dosyć potężny upadek na prawa stronę po dwóch dniach pojawił sie ból w mostku promieniujący pod łopatkę nasila sie w czasie oddychania i podczas kaszlu. Z dnia na dzień ból jest coraz silniejszy. Czy to może być uszkodzenie zebra i czy może grozić poważnymi powikłaniami?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może, konieczna diagnostyka, proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.