Czy to może być wina guza mózgu?

Witam. Od dziecka stawiam krzywo stopy. Na moich butach widoczne są wykrzywienia/zgięcia. Kiedyś moja mama powiedziała, że miałam stwierdzone płaskostopie. Przez jakiś czas nosiłam buty ortopedyczne, jednak szybko przestałam. Mama nieraz kazała mi ćwiczyć stopy, jednak byłam zbyt uparta i nie wiedziałam, jak to jest ważne. No i niestety to krzywe stawianie stóp i wykrzywianie butów, szczególnie tych materiałowych ( np New Balance ) nadal pozostało. Teraz pytanie.Czy to może być wina guza mózgu?

Witam!
Guz mózgu rosnący od dziecka u 24-letniej kobiety jest jednym z najwolniej rosnących guzów o jakich słyszałem i w dodatku powoduje tylko krzywe stawianie stóp - rewelacja. Nie ma takich przypadków. Sprawy nieprawidłowego stąpania proszę skonsultować u ortopedy.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.