Czy to możliwe, że była nadczynność tarczycy przechodzi teraz w Hashimoto?

Witam! Mam 39lat. Miesiac temu robilam tsh wyszło 0,193 (0,27-4,2). Zrobiłam prywatnie po miesiacu w innym lab. i wyszło: tsh 3gen - 0,968 (0,27-4,20), ft3 - 3,37(2,02-4,43), ft4 - 1,15 (0,93-1,70), anty-tpo < 5 (0,0 - 34,0). Czy to możliwe że była nadczynność i przechodzi teraz w hashimoto? Mam wiekszość objawów hashimoto. Proszę o interpretację wyników. Z góry dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Obecnie wynik TSH jest w normie, interpretacje trochę zaburza fakt że były to różne laboratoria i pewnie różne godziny oznaczeń? Tsh ma rytm dobowy (najlepiej mierzyć rano na czczo). Myślę że skoro ma pani jakieś objawy to warto wybrać się do endokrynologa, wykonać USG tarczycy.
Pozdrawiam