Czy to możliwe, że dostałem wylew?

Przydarzyło mi się coś dziwnego podczas jazdy samochodem. Czułem się dobrze i nagle coś mnie złapało a trwało to przez 15 sekund, wydawałem z siebie dziwne jęki. Powieki tak dziwnie skakały. Ciało całe zesztywniało, dostałem skurczu mięśni po czym zasnąłem. Nie wiem ile czasu minęło ale jak się obudziłem byłem pewny że zasnąłem za kierownicą. Byłem zamulony, nie mogłem się skoncentrować ale pojechałem dalej. Po około godzinie wróciła mi świadomość i pamięć o tym co się stało. Tego dnia bolała mnie do końca dnia głową a następnego miałem zakwasy chyba na całym ciele tam gdzie mięśnie. Zrobiłem podstawowe badania i mam wszytko w normie. Czy to możliwe że dostałem wylew?

Lek. Paweł Szadkowski

Możliwe, że przebył pan napad padaczkowy. Sugeruję pilnie udać się do lekarza neurologa.