Czy to możliwe, że grube włosy nagle stały się słabe?

Odkąd pamiętam każdy mi mówił że mam strasznie gęste i grube włosy, w ostatnich tygodniach zauważyłem, że zrobiły się cienkie i się przerzedziły. Czy to mozliwe, że grube i gęste włosy nagle stały się słabe i cienkie? Szczegolnie widze to po linii włosów na czole.. dawniej była równa, gęsta i bez żadnych prześwitów, a teraz pod światło widać skórę głowy. Dodam, że zaczałem to zauważać odkąd wrocilem z niemiec (gdzie totalnie nie trzymalem diety inna woda, wiadomo) czy to ma jakis wplyw?

Lek. Tomasz Budlewski

Moze miec aczkolwiek zalecone jest oznaczenie poziomu hormonów tarczycy a przy wynikach prawidłowych dalsze badania hormonalne.