Czy to możliwe, że jestem w ciąży i 4 testy ciążowe kłamały?

Witam,
ostatni raz współżyłam 4 miesiące temu, od tamtej pory miałam regularne cykle przez 3 miesiące. Teraz na początku miesiąca powinna nastąpić owulacja, ale jest już prawie koniec miesiąca i jej nie widać. Od sierpnia do bieżącego miesiąca zrobiłam 4 testy ciążowe - płytkowe i wszystkie były negatywne!
Przez ostatnie dni towarzyszy mi nieustający, delikatny ból jajników, przynajmniej tak mi się wydaje, że są to jajniki (ból w podbrzuszu), niestrawność, pieczenie w żołądku, w klatce piersiowej oraz bóle kręgosłupa w środkowej części wzwyż, mam tak, że chwilami nachodzą mnie mdłości. Jest mi niedobrze i za chwilę to odpuszcza...
Czy to możliwe, żebym była w ciąży i 4 testy ciążowe kłamały?! Gdyby to był już 4 miesiąc, to test, który wykonałam, jakoś tydzień temu powinien być chyba pozytywny.
Proszę o poradę i pozdrawiam!

Dzień dobry!
Możliwość ciąży jest wręcz minimalna. Testy są bardzo czułe. Aby rozwiać wątpliwości proponuję zgłosić się na badanie USG. Jeśli potwierdzi brak ciąży, przyczyn dolegliwości trzeba poszukać gdzie indziej.
Z poważaniem