Czy to możliwe, że jestem w ciąży pomimo wkładki?

Witam mam założoną wkładke i od miesiaca przyjmuje tabletki antykoncepcyjne gdyż mam nie regularne miesiaczki .Jednak przerwalam tabletki gdyz zostalo mi 5 i dostalam okres p.Po.odstawilam tabletki poszlam do lekarza na wizyte kontrolna i przepisal mi dalej te tabletki kazał brac jak zawsze czyli 1 dzien okresu , wzielam ale po jednym dniu nie mam miesiaczki czy to mozlie ze hestem w ciazy pomimo wkladki

Szanowna Pani, wkładka nie zabezpiecza w 100% aczkolwiek w Pani przypadku ciąża jest bardzo mało prawdopodobna