Czy to możliwe, że mój mąż mnie zdradza?

mam 41lat myślę że mój mąż mnie zdradza od miesiąca nie sypiamy ze sobą jego wytłumaczeniem jest że jestem w ciąży i to jest dla niego szok to rozumiem dla mnie to też jest szok ale kiedyś nie miał z tym problemu często łapie go na kłamstwach pracuje z jedną i tą samą kobietą od ponad 15-tu lat i niestety nie mogę przyjeżdżać do niego do pracy mam zakaz tak mi powiedział ostatnio umówił się z nią a mi powiedział że jedzie do pracy kasuje wszystkie smsy i nie przyznaje sie do zdrary co mam robić

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć Pani na pytanie, czy Pani mąż Panią zdradza. Po pierwsze, nie znam Pani męża, nie wiem, jak układa się Państwu w małżeństwie, jak wyglądają Państwa relacje, po drugie, nie mam możliwości, by sprawdzić, czy Pani mąż faktycznie dopuszcza się zdrad z kobietą, którą ma Pani na myśli. Pani samej trudno jest zweryfikować swoje podejrzenia, a co dopiero osoba, która nawet nie zna Pani męża i udziela jedynie porad drogą wirtualną. Oczywiście, to, o czym Pani napisała – kasowanie SMS-ów przez męża, zakaz, by odwiedzała Pani męża w pracy, kłamstwa co do spotkań z współpracownicą, unikanie seksu – może być oznaką zdrad, ale równie dobrze Pani mąż faktycznie może być przepracowany, pochłonięty obowiązkami zawodowymi. Może w ten sposób zareagował na Pani ciążę, ucieka w pracę? Niestety, przez Internet mogę tylko gdybać. Obawiam się, że próba jakiejkolwiek rozmowy na ten temat z mężem może tylko sprawić, że mąż poczuje się urażony, wszystkiemu zaprzeczy i będzie zbulwersowany, jak może go Pani podejrzewać o zdrady. Mam nadzieję, że zachowanie Pani męża nie świadczy o niewierności małżeńskiej i będzie można znaleźć inne wytłumaczenie. Odsyłam do artykułu: Jak poznać, że mąż zdradza?
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Sugeruję zgłosić się po profesjonalną pomoc do psychoterapeuty. Opisana przez Panią sytuacja jest nietypowa i niewątpliwie bez dokładniejszej rozmowy na ten temat trudno coś jednoznacznie poradzić. Myślę też, że skoro jest Pani w ciąży powinna Pani przede wszystkim zadbać o siebie i o dziecko. Psychoterapia jest jednym z takich działań.
Więcej informacji o mnie pod adresem https://www.goldenline.pl/jakub-pyka2/
Pozdrawiam
Jakub Pyka