Czy to możliwe, że nie mam jednego jajnika od urodzenia?

Witam ! Na badaniu u ginekologa jeden jajnik był nie widoczny. Hormony są w normie. Brałam tabletki antykoncepcyjne Ale gdy przestałam je brać wszystko wróciło do "starej " normy. Cykle trwają po 70 dni i miesiączki są baardzo skąpe. Czy to możliwe że nie mam jednego jajnika od urodzenia?

Lek. Tomasz Budlewski

jest to możliwe ale należy wykluczyć inne przyczyny. proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa, konieczna diagnostyka wydłużonego cyklu miesiączkowego.