Czy to możliwe, że od tego leku mam okropny nastrój?

Dzień dobry. Mam 27 lat i dzisiaj biorę ostatnia tabl clostilbegyt. Czy to możliwe że od tego leku mam okropny nastrój wrecz depresyjny ..? Dodam że tsh wyszło mi 4.08 norma do 4,2. Staramy się o dziecko od ponad roku. Jestem osobą o słabej psychice.miałam też depresję. Czy to wszystko się nasila od clo? Bardzo proszę o odpowiedź

Dzień Dobry Pani,

Przyczyną Pani obniżonego samopoczucia mogą być emocje związane "staraniem się
o dziecko".
Być może podchodzi Pani (i Mąż) zbyt zadaniowo w tym staraniu się, i jest tak, że im bardziej Pani stara się, to tym bardziej nie udaje się.

Zalecałabym Pani zwyczajną rozmowę i pracę z psychologiem, by mogła to Pani przepracować.

Życzę Pani radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com