Czy to możliwe, że osoba z porażeniem czterokończynowym odczuwa ból w dolnej części kręgosłupa?

Dzień dobry mam pytanie odnośnie osoby niepełnosprawnej z porażeniem czterokończynowym po złamaniu kręgosłupa szyjnego, a mianowicie czy po 7 latach choroby jest to możliwe że coś jest nie tak z kręgosłupem i odczuwa bóle w dolnej części w kręgosłupie lędźwiowym oraz bóle ud od wewnętrznej strony, jąder, prącia ale także mrowienia przecodzące do lewego uda i ból biodra lub pośladka nie umiałem tego dokładniej opisać przy tym wszystkim zawsze gdy usiąde na wózek bardzo puchnę obrzęki mam wszędzie w szczególności na dłoniach i nogach, biodrach ale także brzuchu, proszę mi powiedzieć czy to przyczyna może być kręgosłupa? czy takie problemem może być coś innego nie ukrywam bardzo bardzo mnie to boli a gdy wymieniam cewnik zewnętrzny mam duże odczucie bólu jąder oraz penisa proszę o pomoc dziękuję i pozdrawiam

Do pełnej konsultacji neurologicznej, analiza historii choroby, dokumentacji, wyników badań, zbadanie PACJENTA !
Ocena wydolności krążenia, nerek, poziomu białka we krwi itd
Wskazana kompleksowa ocena stanu ogólnego, wyników badań,
Stan ogólny?? inne schorzenia?? Leki ?? Jak nastrój , sen?
NAJLEPIEJ Z LEKARZAMI LECZĄCYMI!
Pozdrawiam i zapraszam