Czy to możliwe że po koronarografii pozostał tętniak?

Witam. Mam pytanie dotyczące tętniaka rzekomego który powstał po koronografi został ostrzykiwany trabina wypisali pacjentkę do domu w stanie dobrym bez tętniaka. Po trzech dniach powstało zgrubienie o długości 10cm twarde jest dociskane obkladane lodem smarowane maścią z heparyna. Opuchlizna zeszła ale twardy guz został. Czy to jest znowu Tętniak czy krwiak który się sam wchłonie?

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej prawdopodobny jest krwiak lecz konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć