Czy to możliwe, że po tym mleku jest kupka zielona?

Witam proszę o poradę. Niemowle 3 miesisce od jakiegoś czasu robi zielone kupki. Karmione jest mlekiem Bebilon comfort z tedencja do kolek. Czy to możliwe że po tym mleku jest kupka zielona? I kolki ?Zmienić mleko? Mleko pije już prawie 2 miesiace i było wszystko dobrze do teraz. Co robić?

Dobry wieczór,
mieszanka typu Comfort zawiera częściowo zhydrolizowane białko mleka krowiego i właśnie z tego powodu niektóre niemowlęta karmione tą mieszaka oddają zielonkawe stolce. Jeśli mimo zmiany mieszanki, po 2-3 tygodniach jej podawanie utrzymują się kolki wskazana byłaby konsultacja gastrologiczna.