Czy to możliwe, że po urazie głowy nie było objawów padaczki?

Czy to możliwe, że po urazie głowy w wieku 20-kilku lat nie było objawów padaczki, a uaktywniły, uwidocznił się w wieku 73 lat? Czy to może mieć związek, czy za duża różnica w czasie?

Witam!
Tak jest to możliwe. Padaczka ta nie musi mieć związku z urazem sprzed pół wieku. Natomiast należy przeprowadzić szczegółową diagnostykę - pierwsze napady padaczkowe w wieku 73 lat muszą budzić poważny niepokój co do ich przyczyny! Na pewno nie jest to spowodowane opisanym urazem głowy.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.