Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to możliwe że ponad dwa lata po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mogą wystąpić szumy uszne?

Czy to możliwe że ponad dwa lata po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mogą wystąpić szumy uszne? Towarzyszą mi od lipca zeszlego roku i są non stop 24/h przez kazdy dzien. Bralam vibin mini na uregulowanie cyklu.tabletki bralam przez mniej wiecej rok czasu z przerwami, zeby zobaczyc czy okres sie pojawi czy nie. Bo mam pcos. Co w takuej sytuacji..jestem wyczerpana tymi szumami..jest szansa na wyleczenie?
KOBIETA, 26 LAT 8 miesięcy temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Zrób sobie kompleksowe badania pełnego profilu hormonalnego. Nadnerczowo płciowego, przysadka, grasica, przytarczyce, tarczyca, cukier itd.... i idź do endokrynologa. Może pracujesz w hałasie?

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy