Czy to możliwe, że tak szybko pogorszył mi się wzrok?

Witam,półtora roku temu miałam męczące bóle głowy w okolicy czoła,uczucie ucisku,neurolog nic nie znalazł,zrobiłam wtedy przerwę od soczewek,a nosiłam -5.75,okulista dobrał i okulary -6.75i zgodnie z przelicznikiem zaczęłam nosić soczewki -6.25,od kilku znów mam ten ból,suchość w oczach,widze jakby mniej wyraznie,a niedawno byłam na konroli i było ok, czy to mozliwe ze szybko pogorszyl mi sie wzrok?czy ból taki moze byc spowodowany czyms zupelnie innym?dodam,ze w ruchu czy podczas cwiczen nie czuje tego bolu glowy, nasila sie podczas siedzenia,mam taka sztywnosc w oczach czole i karku.

Witam,

z poise wnioskuję, że ma Pani zespół suchego oka z powodu noszenia soczewek kontaktowych.

Zapraszam na moją stronę na FB gdzie dość dużo pisałam o tym problemie.

Oczy koniecznie trzeba nawilżać, i ograniczyć użycie soczewek kontaktowych.

Może dobrze byłoby rozważyć operację refrakcyjną?

Pozdrawiam