Czy to możliwe, że tracę pokarm?

Witam Dwa miesiace temu zostalam mama przez ten czas karmie wylacznie piersia . Od 3dni mam wrażenie ze trace pokarm piersi sa flakowate a mloda krzyczy o cyca co godzine az musialam ja dokarmic modyfikowanym czy to mozliwe ze trace pokarm jesli tak dlaczego ? Synka karmilam 8 msc. ale nie pamiętam takich syt. Prosze o rade co moge robic aby go nie tracic . Dziękuję

Aleksander Ropielewski

Duże znaczenie ma sposób karmienia i właściwa technika. Poza tym sprawdzona herbata bawarska i ogólnie dużo spożywanych płynów aby pobudzić produkcję mleka i unikanie stresów, chorób, które mogą zmniejszać ilość wytwarzanego pokarmu. W przypadku dalszych problemów prosze zgłosić się do poradni laktacyjnej.