Czy to możliwe, żeby nawet pęcherzyk nie był widoczny?

Jestem w 6 tyg. ciąży. OM 2.06.2016. 2.07 test ciążowy pozytywny. Tego samego dnia wieczorem dostałam bóli podbrzusza, krzyża i wystąpiło plamienie. Na drugi dzień byłam już w szpitalu. Na usg pustka. 3.07 beta hcg, wyniosła 221. Po 48 godzinach (czyli 5.07) 424. Wypisano mnie. Zrobiłam sobie betę jeszcze 7.07 wynik 814, oraz 11.07 wynik 5024. 12.07 poszłam na usg i niczego nie było widać, nawet pęcherzyka. Ani w macicy, ani w jajowodach. Czy to możliwe, żeby nawet pęcherzyk nie był widoczny?

A skąd Pani wyliczyła, że jest Pani w 6 tygodniu ciąży skoro OM była 02.06 (wtedy nie dochodzi do zapłodnienia tylko w czasie owulacji czyli około 2 tygodniu od krwawienia miesiączkowego). Nie wiem skąd ma Pani takie dane. Niski poziom betaHCG oraz data ostatniej miesiączki może świadczyć o bardzo wczesnym okresie ciąży (3-4 tydzień). W tak wczesnym okresie ciąży pęcherzyk ciążowy może nie być widoczny.