Czy to możliwe, żeby przez 5 dni aż tak odzwyczaił mi się organizm od polskiego jedzenia?

Byłam 5 dni w Hiszpanii, wróciłam tydzień temu. Od czasu powrotu mam biegunkę. Przed wczoraj zażyłam węgiel, mimo to biegunka nie ustała tyle że jestem w stanie ją w miarę kontrolować. Czy to możliwe żeby przez 5 dni aż tak odzwyczaił mi sie organizm od polskiego jedzenia, albo zeby to była reakcja na dość szybkie i silne opalenie słoneczne? Dodam tylko że od przedwczoraj jestem przeziebiona.

Lek. Paweł Szadkowski

Może nie być to reakcja na zmianę jedzenia, a po prostu biegunka podróżnych, czyli infekcja bakteryjna przewodu pokarmowego. Proszę pamiętać o odpowiednim nawodnieniu.