Czy to nadal możliwe zaburzenia po antykoncepcji?

Pod koniec września odstawiłam antykoncepcję i oczywiście krwawienie z odstąpienia. Pierwsza naturalna miesiączka wystąpiła po 45 dniach. Kolejne dwie po 24 czyli podobnie jak przed rozpoczęciem antykoncepcji. Dziś jest 35dc- miesiączki brak. Wspolzyjemy z partnerem bez zabezpieczenia. Jednak test ciążowy negatywny. Od kilku dni lekkie kłucie w podbrzuszu. Nie wiem czy to nadal możliwe zaburzenia po antykoncepcji czy możliwa jest ciąża mimo negatywnych testów?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg j koniecznie udac się do lekarza ginekologa