Czy to niedrożność pokarmowa?

Witam około 5 lat temu maz dostał silnych ataków bolu brzucha gastroskopia przepukline żołątkowa i stan zapalne kolonoskopia wybroczyny i nie wielki naciek zapalny jelita cienkiego około 20 lat temu mial operacje na przepukline w roku 2012 operacja podejrzenie niedroznosc pokarmowa w trakcje uwolnienie zrostów przez 7 miesiecy nic nie bolało od 3 miesiecy znów bole czeste i silne z rtg niedroznosci nie ma co robic dalej czy mie ma metody leczenia

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
mąż powinien znaleźć się pod opieką chirurga, tylko wtedy zostanie ustalona przyczyna dolegliwości bólowych brzucha. Brak obrazu niedrożności w badaniu RTG nie wyklucza zrostów, jako przyczyny bólu.