Czy to normalna reakcja na lek?

Lekarz przepisal mi globulki Albothyl. Zaaplikowałam ją wieczorem a rano obudziłam się z całymi mokrymi spodniami od wodnistej, bezbarwne i raczej bezzapachowej cieczy. Pierwszy raz mam taką sytuację. Nie wiem czy to normalna reakcja na lek czy też nie? Dodam że mam 23 lata, nigdy nie byłam w ciąży, mam niedoczynność tarczycy i stałego partnera seksualnego.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może globulka była nieprawidłowo zaaplikowana, proponuje ponownie udać się do ginekologa oraz zapoznać się z ulotka