Czy to normalna waga na mój wiek i wzrost?

Nazywam się Nicola mam 11 lat i mam 156cm ważę prawie 45kg. Jednak mam czasami skoczna wagę, czyli raz mam nawet 42kg, a po jakimś czasie dochodzi znowu do 45kg. Jednak w tym czasie nie jem jedynie to jakiś owoc.
11 LAT ponad rok temu

Witam,

Wyliczony wskaźnik BMI, odniesiony do siatki centylowej, świadczy o tym, iż Twoja masa ciała jest adekwatna do wieku i wzrostu.

Pozdrawiam