Czy to normalne, że dziewczyna w moim wieku ma tak wysoki popęd seksualny?

Dzień dobry. Mam 20 lat, w wieku 19 lat zaczęłam sie masturbować i od razu zaczęłam mieć z tym problem, robię to prawie codziennie, czasem nawet dwa trzy razy w ciągu dnia. Mam chłopaka, nie uprawiamy seksu, bo chce jeszcze trochę z tym poczekać, jest jakis tam petting, czasem seks oralny, ale w ciągu roku naszych "igraszek" tylko raz miałam orgazm, nie wiem czemu tak jest bo on sie bardzo stara i wydaje mi sie że to ze mną jest jakiś problem. Dodatkowo ciągle myślę o seksie, o tej bliskości, jestem napalona praktycznie cały czas, nie do końca panuję nad tym, w sumie to wgl, kocham mojego chłopaka i nie chce go traktować tylko jako obieky do zaspokajania moich potrzeb, a w tym momencie trochę tak jest. Byłabym wdzięczna za jakąś radę co w takie sytuacji zrobić, czy to normalne że dziewczyna w moim wieku ma tak wysoki popęd seksualny, a mimo to gdy jest blisko z chłopakiem to nie jest w stanie osiagnąc orgazmu?

Dzień Dobry.

Pani opis stawia przede mną wiele pytań, które
służyłyby doprecyzowaniu.
W związku z tym, że nie mamy takiej możliwości
tutaj proponuję wizytę u seksuologa.

Istnieje również możliwość konsultacji online
(czat, rozmowa wideo) m.in na portalu
https://www.konsultexpert.pl/
na którym również udzielam porad i konsultacji.

Przesyłając moc pozytywnych emocji,
D.Pysz - Waberski
https://www.facebook.com/nadzycie/
http://xn--nadycie-ywb.pl/

Dzień Dobry pani,

Potrzeba spełnienia seksualnego jest jedną z potrzeb podstawowych, w hierarchii wg Piramidy potrzeb Abrahama Maslowa i ucieszyło mnie, że dostrzega Pani jej ważność.

Z Pani opisu, wnioskuję, że Pani myśli są nadmiernie skupione na sferze seksualnej
i zadaniowo skoncentrowane na odczuwaniu orgazmu i tak, jak sama Pani napisała,
"ciągle myślę o seksie, o tej bliskości, jestem napalona praktycznie cały czas" wskazuje na mechanistycznym podejściu do seksualności i spełnienia.

Zalecałabym Pani konsultację seksuologiczną/psychologiczną/psychoterapeutyczną,
by mogła Pani uzyskać ogląd i prawdziwą przyczynę Pani symptomu.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną zapraszam do kontaktu.

Z przesłaniem dla Pani radości i lekkości,
irena.mielnik.madej@gmail.com