Czy to normalne, że nie odczuwam żadnej przyjemności, chodząc z kulkami gejszy?

Dzień dobry, zaczęłam używać kulek gejszy w celu ćwiczenia mięśni Kegla. Zauważyłam, że mając je zaaplikowane nie mogę oddać moczu. Identyczny problem miałam kilka lat temu, gdy używałam tamponów (przez to zrezygnowałam z ich używania). I przy okazji - czy to normalne, że nie odczuwam żadnej przyjemności chodząc z kulkami gejszy? Powiem nawet, że czuję, jakby mi przeszkadzały (nie mam problemu z dochodzeniem do orgazmu innymi sposobami). Co może być przyczyną? Pozdrawiam. Iwona

Myślę, że warto wsłuchiwać się w swój organizm. Jeśli nie jest przyjemnie i problemy z moczem - to wniosek powinien być prosty.
Pozdrawiam. JW, Poznań.2.18 blog seksuologia.com