Czy to normalne, że oko się jeszcze goi?

Witam ! 16.02.2018 r. uderzyłem się mocno w oko. Przechodziłem przez krzaki i gałąź mnie uderzyła. Wydawało mi się że coś w tym oku mam, następnego dnia w południe od razu pojechałem do okulisty, powiedział on że mam tam ranę, ale to nic poważnego. Po 3 dniach ból ustąpił ale cały czas widze jakby przez mgłe tym okiem i mam słabszą ostrość. To co jest blisko widze, a to co dalej rozmazane. Dziś jest 26.02.2018 więc od uderzenia minęło 10 dni a ja nadal widze rozmazany obraz, choć czasami wydaje mi się że się polepsza ale chwilowo. Czy to normalne że oko się jeszcze goi ?

Witam.tak.oko się zagoiło i została blizna stąd gorsze widzenie. Możliwe ze się poprawi za 30 dni.potem można dać sterydy na przehasnienie blizny dodatkowo. Na razie dawac preparaty rogowkowe np Corneregel HyloParin Bepanthen Keratostill itp pozdrawiam serdecznie