Czy to normalne, ze okres się spóźnia?

Witam,wczoraj powinnam dostać miesiaczke. Zamiast niej jest brazowa wydzielina z pochwy. Ostatnio ciagle chodze przeziebiona i mialam troche stresu tuz przed okresem. Czy to normalne ze okres sie spoznia? Nie moge byc w ciazy gdyz nie wspolzylam z nikim od dluzszego czasu.

Lek. Tomasz Budlewski

Infekcja stres mogą wydłużac cykl miesiączkowy. Proponuję poczekac jeszcze parę dni, jeżeli miesiączka nie wystąpi wtedy udac się do ginekologa.