Czy to normalne, że osoba po zapaleniu płuc podczas ziewania odczuwa ból?

Mam 39 lat. Cztery miesiące temu miałam zapalenie płuc(prawego) od tego czasu gdy ziewam lub biorę głęboki oddech stale odczuwam tam ból. Czy to jest w normie?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal sie utrzymują wskazana wizyta u lek rodzinnego po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć