Czy to normalne, że penis podczas wzwodu opiera się o brzuch?

Witam. Mam 17 lat i mam problem i brzmi on tak: Mój penis, gdy staje rośnie do góry i cały dotyka brzucha. Chodzi mi o to, że nie rośnie on do przodu, tylko w górę i nie mogę go skrzywić na dół, tyko zawsze jest ku górze. Jest to bardzo wkurzające, gdy np. jestem na polu i się trochę podniecę to strasznie uwiera, zamartwiam się tym jak to będzie w przyszłości i czy to się zmieni? A i moja sperma jest bardzo gęsta i jest jej strasznie dużo, czy to normalne? Czy to od tego, że mam chorego penisa? Jak to leczyć?

Witam serdecznie!
W czasie wzwodu zwykle prącie przechyla się w którymś kierunku. Są to naturalne skrzywienia prącia. Najczęściej penis kieruje się na boki, czasami jednak idzie ku górze, tak że może opierać się o podbrzusze, tak jak ma to miejsce w Pana przypadku. Jeżeli tego rodzaju wzwód nie powoduje problemów we współżyciu to nie widzę podstaw do niepokoju. Jeżeli jednak odczuwa Pan dyskomfort warto zgłosić się do urologa, który obejrzy prącie. Na tej podstawie na pewno będzie można powiedzieć coś więcej.

Ilość spermy jest cechą osobniczą. Trudno jest ocenić jedynie na podstawie Pana opisu, czy na prawdę jest jej aż tak dużo i czy może być objawem chorobowym. Jeżeli jednak nie odczuwa Pan pieczenia ani świądu, sperma nie jest zabarwiona krwią, nie ma grudek, to nie widzę powodu do niepokoju.

Pozdrawiam