Czy to normalne, że przy wieloguzkowiu wypadają włosy?

Witam , mam pytanie .Zdiagnozowano u mnie wolewielogózkowe oraz dwa duże guzy z każdej ze stron .( zmiany łagodne)Wyniki T3 i T4 w normie jednakże Tsh tuż poniżej normy.Chcialabym się dowiedzieć czy przy takim rozpoznaniu możliwe jest że włosy które wypadają mi w ilości przerażającej wypadają mi w jakiś sposób z tego powodu? Jestem przerazona i aż boje się myć głowy.Mieszkam w Londynie i owi lekarze nie widza problemu .Kaza się przyzwyczaić twierdząc ze mając 46 lat takie rzeczy maja prawo już się dziać ( starość) będę wdzięczna za odpowiedz

Ogólnie przy zaburzonej pracy tarczycy mogą wypadać włosy, jednak trzeba szukać innych przyczyn, hormonalnych również. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.