Czy to normalne, że rana krwawi na drugi dzień po zszyciu?

Zaciąłem się wczoraj dość głęboko w palec, poszedłem do szpitala i tam zszyto mi ranę. Dziś rano zdjąłem opatrunek i rana krwawi. Nie jestem pewien czy stało se to przy zdejmowaniu opatrunku czy rana krwawiła już wcześniej jednak czy jest to normalne, że rana krwawi na drugi dzień po zszyciu? Dodatkowo zraniony palec jest lekko zdrętwiały.

Witam. Świeża rana może krwawić, a przecięcie nerwów powoduje zdrętwienie na obwodzie. Wskazana wizyta i dalsze leczenie ambulatoryjne w poradni chirurgicznej.