Czy to normalne, że wydzielina nie zmienia koloru w dni płodne?

Witam, moje miesiączki są regularne co 28-29 dni. Odczuwam ból owulacyjny, ale przez cały cykl moja wydzielina z pochwy ma kolor biały i nie mam w ciągu cyklu "suchych dni". Infekcja jest wykluczona chodzę na wizyty kontrolne do ginekologa, czy to normalne że wydzielina nie zmienia koloru w dni płodne?

Aleksander Ropielewski

Ważna jest zmiana konsystecji jak i koloru. Trudno mi stwierdzić bez możliwości oceny wydzieliny czy są powody do niepokoju.