Czy to normalne że zauważyłam w kale resztki jedzenia?

Witam. Czy to normalne że zauważyłam w kale resztki jedzenia? Nie mam żadnych innych problemów. Od jakiegoś czasu jem codziennie płatki owsiane oraz pije len (sama go miele). Wydaje mi się że przy takiej diecie nie ma powodu do niepokoju ale wolę zapytać specjalistów. Nasiona ogólnie są chyba ciężko trawione czy się mylę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

w kale zdarzają się resztki jedzenia. Oczywiście lepiej, jesli ich nie ma. Ich obecność może swiadczyć o wielu rzeczach, i też to zależy od tego, co Pani znajduje. Jeśli to fragmenty nasion, które sa niestrawne, to oczywiście nie ma powodu do niepokoju, ale jeśli to kawałki całych płatków owsianych czy np gotowanej marchewki, to należałoby zgłębić ten temat pod kątem przede wszystkim enzymów trawiennych, poziomu zakwaszenia zołądka oraz nietolerancji pokarmowych i składu flory jelitowej