Czy to normalny proces, przypalone naczynka od lasera czy mogą być resztki brodawki?

Witam. Miałam usunieta brodawke na stopie laserem. Po zdjęciu opatrunku ( sobota) na brzegach rany, zaraz pod tą skóra "wierzchnia" widać czarne plamki. Czy to normalny proces, przypalone naczynka od lasera czy mogą być resztki brodawki? Do kontroli nie będzie już tego widać bo goi się szybko. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy uznać iż tak
Wyglada regeneracja proszę kierowac się zaleceniami lekarza badającego / wykonującego zabieg