Czy to objawy chorej tarczycy czy nerwicy?

Witam choruję na niedoczynność tarczycy tsh z 13,00 przy letrox 150 spadło do 0,30 czuje się fatalnie mam straszne lęki i drżenie ciała ,zawroty czy dawka jest za duża powinnam ją zmniejszyć biorę też lek na nerwice od pół roku (SERONIL10 mg) który tym razem nie pomógł mi czy takie objawy to taczyca czy raczej nerwica ?

Witam,

aktualnie tsh mieści się poniżej dolnej granicy normy- co może świadczyc o przejściu niedoczynności w nadczynność tarczycy. W pierwszej kolejności brałbym pod uwagę przyczyny hormonalne dolegliwości.
Z drugiej strony- jeśli pomimo unormowania hormonów tarczycy objawy by się utrzymywały rozważałbym korektę dawki seronilu- 10 mg to minimum przy leczeniu podtrzymującym, jednak przy obecnych objawach może być wymagana większa dawka (co najmniej 20 mg/d).

Pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl

Witam ciepło,
starałbym się raczej wyleczyć nerwicę metodami psychoterapeutycznymi i postarać się pod opieką terapeuty odstawić Seronil.
Jednym ze skutków ubocznych letroxu może być drżenie ciała.
Pozdrawiam serdecznie